XIAOMI Mijia Electric Precision Screwdriver akumulator 2 Gears Repair Tool W/magnetyczny futerał i 24 szt. S2 Steel Bits.

Availability: In stock

US $35.94

Tanie i rabaty XIAOMI Mijia Electric Precision Screwdriver akumulator 2 Gears Repair Tool W/magnetyczny futerał i 24 szt. S2 Steel Bits Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

● Naciśnięcie magazynu z absorpcją magnetyczną, które jest łatwe w użyciu przez naciśnięcie. ● Silny silnik magnetyczny, maksymalna prędkość może osiągnąć 200 obr./min. Z wszystkich metal gear box, koncentryczność bity jest mniejsza niż 0.2mm podczas obracania, które mogą skutecznie poprawić wykończenie wydajność. ● Niewielki rozmiar, wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania, długa żywotność i 400 + precyzyjne śruby można uderzyć po pełnym naładowaniu. ● 9 rodzajów, 24 szt. Precyzyjne bity ze stali S2, twardość do 60HRC, twardy i trwały spełnia potrzeby głównego nurtu produkty elektroniczne i nowy mały sprzęt agd demontaż i montaż. ● 6 sztuk powszechnie używane bity o długości 45mm, aby poradzić sobie z bardziej złożonymi sytuacjami, takimi jak głęboki otwór, wąska przestrzeń i tak dalej. ● Precyzyjna regulacja momentu obrotowego 2 biegi. 0.05N · m może być używany do telefonów komórkowych, zegarków, okularów i innych precyzyjnych przedmiotów. 0.2N · m może być używany w inteligentny głośnik, notebook i inne produkty elektroniczne. ● TPU miękki gumowy materiał z miękkim w dotyku jest przyjęte, które może być wciśnięty i używany przez długi czas bez zmęczenia rąk. ● Niski środek ciężkości zwiększa obsługę, antypoślizgową teksturę dla lepszej przyczepności ● Zintegrowana powłoka ze stopu aluminium, anodyzowane aluminium ze stopu proces jest przeciwpoślizgowe, odporny na pot i nie jest łatwe do rdzy. ● Uniwersalny interfejs ładowarki typu C. Lampka kontrolna obok portu ładowania może zapewnić ostrzeżenie o niskim poborze mocy i monit o stanie ładowania w czasie. ● 13 testów bezpieczeństwa baterii i 3 zabezpieczenia ładowania są bezpieczniejsze 1x śrubokręt elektryczny Xiaomi Mijia 24x wkrętaki
1 x kabel typu c.
1 x futerał do przechowywania228386288;

Related Product